"آزمایش‌های کلی آقایان"

دسته‌بندی آزمایش‌ها

آزمایشات کلی آقایان | برای سهولت بیشتر در پیدا کردن مطالب، در این صفحه از وب سایت متااورگانون تمامی آزمایشات کلی آقایان را  قرار خواهیم داد. و هر تست را به تفصیل بررسی و توضیح خواهیم داد.

آقایان به معاینات منظم سلامت نیاز دارند. معاینات پزشکی به شما کمک می کند سالم بمانید، و علائم هشدار دهنده اولیه بیماری یا بیماری را تشخیص دهید.

بیماری هایی مانند بیماری های قلبی عروقی (قلبی)، دیابت و برخی سرطان ها اغلب در مراحل اولیه تشخیص داده می شوند، زمانی که درمان ممکن است عوارض و پیشرفت را به حداقل برساند یا از آن جلوگیری کند.

هنگامی که یک بررسی سلامتی کلی  انجام می دهید، پزشک در مورد سابقه پزشکی شما، سابقه بیماری خانواده و سبک زندگی شما با شما صحبت می کند. آنها همچنین در مورد رژیم غذایی، وزن، میزان ورزش و اینکه آیا سیگار می‌کشید یا الکل با شما صحبت خواهند کرد.

اگر فاکتورهای خطر بالایی دارید، ممکن است احتمال ابتلا به یک بیماری خاص بیشتر باشد. معاینات منظم ممکن است به پزشک شما کمک کند تا علائم هشدار دهنده اولیه را تشخیص دهد. به عنوان مثال، فشار خون بالا ممکن است یک علامت هشدار دهنده اولیه بیماری قلبی عروقی باشد.

تعدادی از آزمایشات کلی آقایان در زیر آورده شده است:

بررسی سلامت قلب مردان
بررسی دیابت برای مردان
غربالگری سرطان پروستات برای مردان
غربالگری سرطان روده برای مردان
آزمایش چشم برای مردان
بررسی تراکم استخوان برای مردان
اختلال نعوظ یا سایر مشکلات جنسی
سلامت جنسی و عفونت های مقاربتی