"آزمایش‌های کلی بانوان"

دسته‌بندی آزمایش‌ها

آزمایشات کلی بانوان | برای سهولت بیشتر در پیدا کردن مطالب، در این صفحه از وب سایت متااورگانون تمامی آزمایشات کلی بانوان را  قرار خواهیم داد. و هر تست را به تفصیل بررسی و توضیح خواهیم داد.

بانوان به معاینات منظم سلامت نیاز دارند. معاینات پزشکی به شما کمک می کند سالم بمانید، و علائم هشدار دهنده اولیه بیماری یا بیماری را تشخیص دهید.

بیماری هایی مانند بیماری های قلبی عروقی (قلبی)، دیابت و برخی سرطان ها اغلب در مراحل اولیه تشخیص داده می شوند، زمانی که درمان ممکن است عوارض و پیشرفت را به حداقل برساند یا از آن جلوگیری کند.

هنگامی که یک بررسی سلامتی کلی  انجام می دهید، پزشک در مورد سابقه پزشکی شما، سابقه بیماری خانواده و سبک زندگی شما با شما صحبت می کند. آنها همچنین در مورد رژیم غذایی، وزن، میزان ورزش و اینکه آیا سیگار می‌کشید یا الکل با شما صحبت خواهند کرد.

اگر فاکتورهای خطر بالایی دارید، ممکن است احتمال ابتلا به یک بیماری خاص بیشتر باشد. معاینات منظم ممکن است به پزشک شما کمک کند تا علائم هشدار دهنده اولیه را تشخیص دهد. به عنوان مثال، فشار خون بالا ممکن است یک علامت هشدار دهنده اولیه بیماری قلبی عروقی باشد.

تعدادی از آزمایشات کلی بانوان در زیر آورده شده است:

بررسی سلامت قلب زنان
بررسی های بهداشتی دیابت برای زنان
بررسی سلامت سرطان سینه برای زنان
بررسی سلامت چشم برای زنان
بررسی سلامت سرطان روده برای زنان
بررسی سلامت تراکم استخوان برای زنان
بررسی سلامت ناحیه تناسلی برای زنان
بررسی بیماری های مقاربتی برای زنان