درباره ما

متاارگانون یک سایت اینترنتی است که با هدف ارائه محتوای علمی و کاربردی در حوزه آزمایشگاه به شما خدمت می کند. این سایت با توجه به نیازها و سوالات شما، مطالبی را در زمینه های مختلف آزمایشگاهی مانند تجهیزات، روش ها، استانداردها، نرم افزارها، اخبار و رویدادها، پروژه‌ها و پژوهش‌ها، آموزش و مشاوره و … منتشر می‌کند.
محتوای سایت متاارگانون بر اساس منابع معتبر علمی و تجربی تهیه و تولید می شود. هر محتوای منتشر شده قبل از انتشار از فیلترهای کیفی مختلفی رد می شود تا در نهایت مطالبی دقیق، به روز، جامع و قابل فهم برای شما ارائه گردد.
سایت متاارگانون با استفاده از زبان ساده و روان، سعی دارد که محتوای علمی را برای شما جذاب و لذت بخش کند. همچنین با ارائه تصاویر، نمودارها، جدول ها، فیلم ها و صوت های مربوط به هر محتوا، سعی دارد که شما را در فرآیند یادگیری و درک بهتر یاری دهد.
سایت متاارگانون یک سایت دو طرفه است که با در نظر گرفتن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما، خود را به روز رسانی و بهبود می بخشد. شما می توانید با استفاده از بخش نظرات، با نویسنده آن مقاله در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید یا نظر خود را بدهید. همچنین می توانید با استفاده از بخش تماس با ما، با تیم سایت در ارتباط باشید و پاسخگوی نظرات محتوا، با پرسش های شما خواهند بود.
سایت متاارگانون یک سایت آزاد است که برای استفاده از آن نیاز به عضویت یا پرداخت هزینه ندارید. شما می توانید به راحتی وارد سایت شده و از محتوای آن به صورت رایگان بهره مند شوید.

اینستاگرام متاارگانون
واتساپ متاارگانون
آپارات متاارگانون
اینستاگرام متاارگانون
آپارات متاارگانون
واتساپ متاارگانون
آپارات متاارگانون

هیئت بورد علمی